Hledáte místo, kde můžete uplatnit své znalosti a využívat nejnovějších postupů v rehabilitaci? Toužíte po rozvoji svých znalostí a práci s nejmodernějšími přístroji? Náš tým odborníků je tou správnou volbou pro vás! S námi máte jedinečnou příležitost významně ovlivnit kvalitu života pacientů. Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes.

Náplň práce fyzioterapeuta:
Vede skupinovou a individuální léčebnou tělesnou výchovu (LTV).
Poskytuje přístrojové terapie (Walker View, Zebris, iMoove, Homebalance, BalanceTrainer a další).
Je odpovědný za vedení elektronické dokumentace pacientů, která mu umožňuje sledovat a zaznamenávat průběh léčby.
Spolupracuje s lékaři a dalšími zdravotnickými pracovníky pro zajištění komplexní a koordinované péče pacientům.

  • Firma: Lázně Bělohrad a.s.
  • Město: Lázně Bělohrad
  • Nástup od: 20.5.2024
  • Typ zaměstnání: Plný úvazek

Požadavky

Odborná způsobilost k výkonu povolání fyzioterapeuta
Empatický člověk, komunikativní s příjemným vystupováním
Absolvování kurzů je výhodou, ale není nutnou podmínkou
Pozice je vhodná pro absolventy

Benefity

Výkonnostní odměna (1 500 Kč/měsíc)
U vybraných pozic náborový příspěvek
Motivační půlroční a roční odměna
Odměna za pracovní jubilea
Zdravotní volno (3 dny Sick days)
Příspěvek na penzijní připojištění (u PP na dobu neurčitou)
Zdarma zhodnocují účet UniCredit Bank
Výhodné tarify O2
Zvýhodněné zaměstnanecké stravování
Program osobního rozvoje a další odborné vzdělání
Volnočasové aktivity – volný vstup do bazénu, fitcentra, na minigolf a tenisové kurty
Sleva 10 % na konzumaci v restauraci Bohumilka
A dále nabízíme
Příjemné pracovní prostředí a zázemí stabilní společnosti
Podpora relokace – ubytování, školka, škola
Parkování zdarma na hlídaném centrálním parkovišti
Firemní akce pro zaměstnance
Pracoviště: Centrum komplexní rehabilitace | Slatinné lázně | Dětské lázně

Kontakt