Do našeho NZZ MEDICINA PLUS Ambulance s.r.o. Poliklinika Budějovická, Praha 4 zelená budova, Antala Staška 1670/80– přijmeme fyzioterapeuta.
Uvítáme zkušené odborníky, ale taktéž absolventy či studenty Mgr. studia).

Náplň práce:
ambulantní fyzioterapeutická péče o dětské i dospělé pacienty s rozličnými diagnózami (vertebrogenní, neurologické, ortopedické)
mezioborová spolupráce v rámci naší firmy / neurologie, dětská neurologie, fyzioterapie, dětská fyzioterapie, dětská urologie, klinická logopedie, ortopedie/
obsluha přístrojů fyzikální terapie (magnetoterapie, elektroterapie, ultrazvuk, laser)
vedení zdravotnické dokumentace a vykazování péče zdravotním pojišťovnám
rovněž nabízíme péči fyzioterapie samoplátcům
práce v týmu (fyzioterapeuti, ortopedi, neurologové, dětští neurologové, dětští urologové/)

  • Firma: MEDICINA PLUS Ambulance s.r.o.
  • Město: Praha 4
  • Nástup od: 23.4.2024
  • Typ zaměstnání: Plný úvazek

Požadavky

odpovídající vzdělání v oboru Fyzioterapie (DiS., Bc., Mgr.) – osvědčení ve smyslu
zákona č. 96/2004 Sb.
absolvované odborné kurzy k vykazování kódu 21 221, 21 415 výhodou
předchozí praxe v péči o dětské pacienty 0-19 let, Vojtova metoda výhodou
uživatelská znalost PC
vítána znalost AJ jazyka
profesionální, odpovědný přístup
empatie
schopnost týmové spolupráce
ochota dále se vzdělávat (za podpory společnosti)

Benefity

atraktivní mzdové ohodnocení i rozložení pracovní doby
34-55 tis. Kč dle praxe plus výkonová odměna
zázemí moderního pracoviště v rámci moderní polikliniky, vstup na pracoviště 1 minutu od výstupu z metra „C “stanice Budějovická
podpora dalšího vzdělávání
25 dnů dovolené
benefity (stravenky, Multisport karta)

Volné sdělení

Nabízíme různé možnosti spolupráce (HPP – úvazek 0,60-1,00, DPČ, DPP) dle individuální domluvy, nejvíce však preferujeme HPP 1,0 k dlouhodobé spolupráci.
Pošlete nám svůj životopis, případně i krátký dopis (nemusí být nutně motivační) na email: valentova@medicinaplus.cz

Kontakt